Tysvær Regnskap AS

Din lokale rådgiver og støttespiller

Medarbeidere

Bilde av May Elin

May Elin Brouwer

Daglig leder/autorisert regnskapsfører

   412 03 783

  mayelin@tysverregnskap.no

Bilde av Svein

Svein Håkonsen

Eier/styreleder

   908 28 904

  svein@tysverregnskap.no

Bilde av Agnes

Agnes Kallevik

Faglig leder/autorisert regnskapsfører

   920 28 409

  agnes@tysverregnskap.no

Bilde av Unni

Unni Synnøve Milje

Autorisert regnskapsfører

   405 51 095

  unni@tysverregnskap.no

Bilde av Lene

Lene Djuv-Garpestad

Autorisert regnskapsfører

   405 51 094

  lene@tysverregnskap.no

Bilde av Vanoushka

Vanoushka Trichkova

Regnskapsmedarbeider

   405 51 093

  vanja@tysverregnskap.no

Bilde av Line

Line Hoem

Regnskapsmedarbeider

   405 51 090

  line@tysverregnskap.no

Bilde av Alyona

Alyona Bringedal

Regnskapsmedarbeider

   924 11 096

  alyona@tysverregnskap.no

Bilde av Anita

Anita Lothe

Regnskapsmedarbeider

   459 05 306

  anita@tysverregnskap.no