Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Din lokale rådgiver og støttespiller

Om regnskapsførerne i Førresfjorden

Hvem vi er

Tysvær Regnskap ble etablert i 2001. Vi er et velrenommert regnskapsfirma med 9 dyktige medarbeidere som alle har bred kompetanse innen økonomisk rådgivning og tradisjonell regnskapsføring. Våre regnskapsførere har god lokalkunnskap om næringslivet i regionen og er en god støttespiller for små og store bedrifter.

Hva vi gjør

Tysvær Regnskap AS bistår med økonomisk rådgiving og regnskapstjenester innen bedriftsetablering, regnskapsføring, faktura, lønn, budsjett, rapportering, årsoppgjør og andre selskapsrettslige oppgaver. Vi har elektroniske og skybaserte løsninger som kan øke effektiviteten i din bedrift.

Hvor vi er

Tysvær Regnskap AS holder til i trivelige lokaler i Frakkagjerdvegen 124 i Førresfjorden. Vi har også nå et kontor i Haukelivegen 353 i Skjol. Kom gjerne innom for en hyggelig prat og en kaffe.


Medarbeidere

bilde

May Elin Brouwer

Daglig leder/autorisert regnskapsfører

412 03 783

mayelin@tysverregnskap.no

 

bilde

Svein Håkonsen

Eier/styreleder

908 28 904

svein@tysverregnskap.no

bilde

Agnes Kallevik

Faglig leder/autorisert regnskapsfører

920 28 409

agnes@tysverregnskap.no

 


bilde

Unni Synnøve Milje

Autorisert regnskapsfører

405 51 095

unni@tysverregnskap.no

 

bilde

Lene Djuv-Garpestad

Autorisert regnskapsfører

405 51 094

lene@tysverregnskap.no

 

bilde

Vanoushka Trichkova

Regnskapsmedarbeider

405 51 093

vanja@tysverregnskap.no

 


bilde

Line Hoem

Regnskapsmedarbeider

405 51 090

line@tysverregnskap.no

 

bilde

Alyona Bringedal

Regnskapsmedarbeider

924 11 096

alyona@tysverregnskap.no

 

bilde

Anita Lothe

Regnskapsmedarbeider

459 05 306

anita@tysverregnskap.no

Del denne siden med andre!

Share on FacebookShare on Twitter

Personvernerklæring

Logg inn